Podstawowe informacje

Internity Home to polska firma z branży wyposażenia wnętrz, działająca na rynku od 26 lat. Grupa zrzesza showroomy w Warszawie, Łodzi, Krakowie i Katowicach oraz partnerów handlowych w całej Polsce. Internity Home tworzą profesjonaliści z różnych dziedzin. Wśród nich wyspecjalizowani handlowcy, doradcy techniczni, projektanci i architekci wnętrz. Właśnie dzięki temu zespołowi ludzi, firma jest w stanie zapewnić najwyższą jakość usług na każdym etapie: od pierwszego spotkania z klientem, przez dobór materiałów, realizację zamówień oraz dostawę po obsługę posprzedażową. Dla Internity Home urządzanie wnętrz jest pasją, dlatego marka oferuje kompleksowe rozwiązania, dzięki którym powstają ponadczasowe, funkcjonalne i piękne projekty.

Opis Działalności

Internity Home kieruje swoją ofertę do osób ceniących wyjątkowe wnętrza, gdzie symbioza jakości ze sferą wizualną, odgrywa nadrzędną rolę. Firma promuje innowacyjne produkty i materiały z zakresu pokryć podłogowych i ściennych, wyposażenia łazienki, mebli, oświetlenia, a także tekstyliów. Wiara w to, że wnętrza odzwierciedlają potrzeby mieszkających i przebywających w nich ludzi, determinuje wybory marek i producentów, którzy trafiają do portfolio Internity Home. Tym samym firma przenosi na polski grunt rozwiązania z różnych części świata, mając na uwadze nie tylko aspekty estetyczne, ale i zrównoważoną produkcję, szacunek do ludzi oraz ekologię.

 

Showroomy Internity Home stanowią miejsce, w którym można wykreować holistyczną wizję wnętrza i ją zrealizować. Umożliwia to nie tylko oferta wyselekcjonowanych produktów z różnych branż, ale i fachowe doradztwo specjalistów. Chęć realizowania tej misji na najwyższym poziomie, zaowocowała powstaniem marek własnych oraz wyjątkowej kolekcji płytek pod szyldem IH Selection. Stworzenie tych linii, to wynik wnikliwej obserwacji rynku i potrzeb konsumentów, a także współpracy z najlepszymi specjalistami, architektami wnętrz oraz producentami. Największą inspiracją dla zespołu Internity Home jest myśl o produktach jako integralnej części przestrzeni, w której się znajdą. To właśnie one nadają jej prestiżu i ponadczasowej elegancji, a przebywającym w nich ludziom, dają poczucie spełnienia.